Kruiisid

Mis on merekruiis?

KATALOOG

Merekruiisid ühendavad nii inimeste püüdlusi kõige ebatavalise poole kui ka inimeste soovi veeta puhkust täieliku mugavuse atmosfääris, põgeneda linna kärast ja karmist elurütmist.

Kruiisilaev on ujuv hotell. Mugavad kajutid ületavad oma taseme poolest oma klassi hotelle. Puhtus ja merekord loovad komforti ning ainult kruiisidele omast teenindust. Suur hulk restorane väga hea ja vaheldusrikka köögiga ning suurepärase teenindustasemega vastavad ka kõige nõudlikumale maitsele. Kokteilibaaride külluslik  joogivalik valmistab rõõmu.

Kruiisis on reisija puhkus täielikult planeeritud ning samas ka absoluutselt vaba.

Teatrid, raamatukogud, kasiinod, vaimustavad show’d, diskod, kaasaegsed kinosaalid, basseinid, päikeseküllased tekid, kaasaegsete treeninguseadmetega varustatud spordisaalid, saunad ja mullivannid, kosmeetikasalongid, SPA ning thalassoteraapia – ideaalne vaba aja veetmine.

Merekruiisis on luksus ja kõrgeim teenindustase. Merekruiis võimaldab paari nädalaga külastada mitut riiki, vältides seejuures väsitavaid sõite. Merekruiisid erinevad marsruutide vaheldusrikkuse ning kruiisilaevade laia valiku poolest. Igaüks saab valida just talle sobiva, mis vastab tema maitsele ning sissetulekule.

Merekruiisid on suurepärane pulmareisi idee või uhke juubelikingitus.

Mõned lähevad kruiisile kogu perega, kuna laeval on eriprogrammid lastele, lastemenüü, mängunurgad ning palju muud, mis teeb lapsed rõõmsaks.

Paljudest erinevatest kruiisidest me pakume turistidele kõige huvitavamaid, kõige küllaseid ja mugavamaid. Paljud meie kliendid juba teavad ning võivad valida, mis reisikorraldaja laevaga nad tahaksid reisida. Neile, kes on otsustanud kruiisile minna esimest korda, me võime aidata sobiva marsruudi ja laeva valikuga.

KATALOOG