Privaatsuspoliitika

Reisibüroo Odyssey Traveli  jaoks on Teie privaatsus online ostu sooritamisel äärmiselt oluline. Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust meie internetileheküljel. Palun lugege privaatsuspoliitika enne Odyssei Traveli veebisaidi kasutamist hoolikalt läbi. Meie veebisaidi kasutamisel olete automaatselt nõus kõigiga märgitud käesolevas paragrahvis.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Infopäringute puhul võime paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmeted võivad sisaldada Teie nime, sünnipäeva, elu- ja töökoha aadressi, e-posti aaressi, telefoni numbreid jne. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.

IP aadress ja “küpsiste” informatsioon: Nagu paljude teistegi veebilehtede puhul, salvestab Odyssey Traveli veebileht Teie IP aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega “küpsiseid” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejat Odyssey Travelii serveris end automaatselt identifitseerida. Soovikorral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuigi sellega seoses võib teatud lehe aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega.

Odyssey Travel seob IP-aadressi personaalsete isikuandmetega. See tähendab, et Teie kasutaja sessiooni jälgitakse, kuid Teid ei seostata isiklikult. Kuigi teatud sorti küpsised võimaldavad meil Teie andmeid säilitada – näiteks veebivormide täitmisel. Sedasorti küpsiseid saadetakse veebilehitsejale ainult juhul kui olete andnud oma nõusoleku informatsiooni säilitamiseks.

Kuidas reisibüroo Odyssey Travel veel kasutab veebilehel kogutud andmeid?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib Odyssey Traveli veebilehe külastamisel kogutud andmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, tootedete või teenusete pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada käesoleva kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teistel avalikel eesmärkidel. Odyssey Travel võib Teie poolt avalikustatud andmeid kasutada teadete saatmiseks, näiteks veebilehe kasutustingimuste muutumisel või tähtsa informatsiooni edastamiseks toodete, teenuste muutustes.

Reisibüroo Odyssey Travel võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kes osutavad Odyssey Travelile teenuseid, ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena käesoleva privaatsuspoliitikaga kooskõlas. Kolmandateks poolteks on Odyssey Traveli partnerid, kelle ülesanneteks on teenuste ost-müük-vahendus, kaupade tellimine, transport, veebilehe hooldamine, sisuhaldus, turundus.

Olukordades, kus Te olete jaganud oma andmed seoses küsimuste või teabenõudega toodete või teenuste kohta, mida pakub üks meie äripartneritest, võime info edasi saata ka tarnimisega seotud äripartneritele.

Odyssey Travel avalikustab kasutajate andmeid valitsuse, õigusasutuste, õiguskaitseorganite või teiste juriidiliste institutsioonidega seoses kohtukutsete, kohtuorderite või seoses muude juriidiliste protsessidega. Lisaks võib Odyssey Travel jagada teavet, et uurida, takistada, või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.

Odyssey Travel omandamisel või ühinemisel teise äriühinguga, võib uus äriühing kasutajaid puudutavad andmed kanda oma andmebaasi.

Teie õigused

Juurdepääs ja parandused: Teil on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid Odyssey Travel Teist omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada Teie andmete kustutamisel, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu posti teel või e-posti aadressil.

Meililistid: Odyssey Travel ei kasuta hetkel ühegi kolmanda poole meililisti teenuseid.

Pange tähele, et nõutud muudatused võivad võtta aega, kui need esitatakse posti või e-maili teel.

Turvalisus

Odyssey Travel veebileht omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebilehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele Teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal võtate Te teadmiseks, et Odyssey Travel ei ole vastutav, mis tahes “vaheltlõigatud” andmete interneti kaudu saatmisel ja käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud “vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil. Välised lingid

Odyssey Travel veebileht kasutab linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse Teid Odyssey Traveli lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma Odyssey Travel kontrolli kolmanda poole lehe üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastates mõnda sellistest lehtedest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades Odyssey Traveli veebilehte nõustute Odyssey Traveli privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebilehte kasutada. Odyssey Travel jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal.

Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isiklike andmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siin samas privaatsuspoliitika lehel ja Odyssey Traveli avalehel.

Te vastutate privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest ning tagate, et olete teadlik kõikidest muudatustest. Teie jätkuv veebilehe kasutamine näitab Teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Meie kontaktandmed leiate siit!

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust.