Ekskursiooniline Tai

Ringsõidud programmid. Väljalend Riiast!

Ekskursiooniprogramm: Bangkok (2) –Khao Sok (1) – Krabi (8) – rong (1)– Bangkok (1)

1. päev: Väljalend Riiast
Öö lennukis.
2. päev: Bangkok
Saabumine Bangkokki. Passi- ja tollikontrolli läbimine ja pagasi kättesaamine. Lennujaamas kohtumine grupijuhiga. Sõit hotelli kliimaseadmega varustatud bussis. Jõudmine hotelli ja vaba aeg. Lisaks võime pakkuda ka ekskursioonid.
3. päev: Bangkok
Kell 07:00 Bangkoki linnaekskursioon. Külastame Koidikutemplit (WAT ARUN), Lamava Buddha Templit (WAT PHO), Kuningalossi ja SmaragdBuddha templit. Paadisõit Bangkoki kanalitel. Lõunasöök. Vääriskivide töötlemiskeskus. Ekskursiooni lõppedes vaba aeg.
Lisatasu eest on võimalik külastada Kao San’i, maailmakuulsat kaubatänavat, Tai rahvusteatrit Siam Nirami’t, öise Bangkoki meelelahutusi.
4. päev: Khao Sok
Varajane väljasõit hotellist, transfeer lennujaama ja lend Bangkokist Tai lõunapiirkonda. Kohtumine esindajaga. Juba reisi algusest peale on teil võimalus nautida Lõuna-Tai kordumatuid troopilisi maastikke. Sadamakai ja vaateplats, kust avaneb kaunis džunglipanoraam ja vaade Cheo Lani järvele. Seejärel istute te suurde puupaati ja sõidate järvele paadimatkale, libisedes mööda üleujutatud metsadest ja tohutusuurtest lubjakaljudest. Lõunasöök järvel asuvas restoranis, kust avaneb vaade mäemassiivile. Majutus hotellis.
Hotell asub täielikult vee peal. Külastajad paigutatakse kahekaupa bangalotesse, kust on võimalik sukelduda otse järve smaragdsinisesse vette. Teie käsutuses on tasuta plastkajakid ja aerud ning te võite neid kasutada igal teile sobival ajal.
Edasi on kavas pooletunnine jalutuskäik džunglis, kus saate tutvust teha suure ninasarviklinnu, kuulsate karvaste giboni ahvide ja pikasabaliste languritega. Teekonna lõpus ootab teid legendaarne korallkoobas, kuhu rühm laskub bambusparvedel giid-grupijuhi jälgimisel. Seejärel teekond tagasi paati, naasmine hotelli ning vaba aeg puhkuseks ja ujumiseks. Sündmusterohke päeva lõpetab õhtusöök hotelli restoranis.
5. päev: Khao Sok
Varahommik Cheo Lani järvel – kõige fantastilisem ja maalilisem aeg. Ainulaadne võimalus näha, kuidas sünnivad pilved, kui otse teie silme all tõusevad veepinnalt aurujoad, muutuvad väikesteks pilvekesteks ja peatuvad järve ümbritsevate karstikaljude tippude kohal. Teie aga suundute samal ajal hommikusele järvesafarile, kus võite kohata haruldasi looma-, linnu- ja isegi kalaliike.
Pärast safarit hommikusöök hotellis. Seejärel võtab rühm suuna kaldale, külastades tee peal kuulsat kohta, mida nimetatakse Tai Guiliniks. See on imekaunis laht peegelsileda järvepinna kohal kõrguvate karstikaljude ja -sammastega.
Päevaplaani järgmine punkt on bambusparve- või kanuumatk mööda Soki metsajõge (ei ole sügav!). Meeldiv ja lõõgastav matk mööda jõge, mille kaldaid katab läbipääsmatu troopiline džungel. Peatuste ajal saab ujuda, kaldale minna või köie otsast vette hüpata. Seejärel ootab teid lõunasöök Lõuna-Tai köögi roogadega. Programmi viimane punkt on elevandisafari (soovi korral, lisatasu u 700 THB). Arvatakse, et just Khao Soki kaitsealal korraldatakse kõige põnevamaid elevandimatku. Tunni aja jooksul läbite te elevandi seljas istudes tõelise džungli, ületate mitu mägijõge, tõusete üles mäkke ja viibite suhkrurooistanduses. Pärastlõunal saabumine Krabisse ja majutus hotellis. Ööbimine Krabi hotellis.
6. – 12. päev: Krabi
13. päev: Krabi
Õhtul rongisõit öise rongiga Bangkokki (magamisvagun).
Lisatasu 33 EUR eest võimalik tellida kahekohaline kupee. Lisatasu eest ka lennupilet Krabi-Bangkok.
14. päev: Hommikul saabumine Bangkokki ja transfeer hotelli. Ööbimine hotellis Bangkokis.
15. päev: Transfeer lennuväljale. Väljalend Riiga. Saabumine Riiga.
REISI HIND ALATES 1349 EUR! 

Ekskursiooniprogramm:  13 ööd/14 päeva

1. päev: Väljalend Riiast. Väljalennud 01.11.13 – 11.04.13

Öö lennukis.

2. päev: Bangkok

Saabumine Bangkokki. Passi- ja tollikontrolli läbimine ja pagasi kättesaamine. Lennujaamas kohtumine grupijuhiga. Sõit hotelli kliimaseadmega varustatud bussis. Jõudmine hotelli ja vaba aeg.

3. päev: Bangkok

Vaba aeg Bangkokis. Soovi korral saame pakkuda Bangkoki linnaekskursiooni (lisatasu eest 45 EUR):

Külastame Koidikutemplit (WAT ARUN), Lamava Buddha Templit (WAT PHO), Kuningalossi ja SmaragdBuddha templit. Paadisõit Bangkoki kanalitel.

Transfeer väljalennule ja lend Bangkok – Krabi. Saabumine Krabisse ja transfeer hotelli. Puhkus hotellis.

4. – 5. päev: Krabi

Puhkus Krabis. Andamani mere rannikul asuvat Krabi provintsi peetakse õigusega Lõuna-Tai kauneimaks ja vaatamisväärseimaks paigaks. Just siin asuvad maailmakuulsad rannad, saared, rahvuspargid ja mereäärsed kuurordid. Just Krabisse sõidavad puhkajad lähedalasuvalt Phuketi saarelt, et käia ekskursioonidel ning tunda vaimustust ideaalsete randade, kristallselge vee ja paradiisi meenutavate saarte üle. Pakume ainulaadset puhkamisvõimalust kõigi ülalnimetatud loodusimede keskel.

6. päev: Krabi. Tasuta ülevaateekskursioon

Ekskursiooni täpse kuupäeva, aja ja ärasõidukoha teatab esindaja teile kohapeal.

Ekskursiooni käigus külastame järgmisi kohti.

- Eksootiliste kalade vabaõhufarm, kuhu on kogutud maksimaalselt palju erinevaid eksemplare Andamani mere sügavustest. Siin võite kohata kilpkonni, krabisid, meritähti, koralle ja kalu.

– Merikarpide kalmistu. Üks kõige iidsemaid (vanus ligi 75 miljonit aastat) ja kuulsamaid eelajaloolisi ladestusi maailmas. Kujutab endast mitmesuguste mõõtmetega liikide pressitud plaste. Kaunis vaade rannikule, huvitav kohalik turg, kus pakutakse ainulaadseid erineva suurusega teokarpidest valmistatud tooteid.

- Kuningkobra keskus. Maokasvatusfarm, kus maomürgist valmistatakse ravimeid. Külastajatele näidatakse kuulsat Tai kobrašõud, mille kordumatuks numbriks on kobra suudlus. Farmis on võimalik osta tuntud ja ainulaadseid preparaate, mis on valmistatud kobra ja püütoni mürgist ja sapipõiest.

- Lateksivabrik. Tai on maailmas juhtpositsioonil lateksi valmistamiseks kasutatava hevea mahla varumises ja töötlemises. Looduslikust lateksist valmistatud madratsid ja padjad on tänu lateksi antibakteriaalsetele ja ortopeedilistele omadustele kogu maailmas kõrgelt hinnatud. Eriline vaakumpakendamise tehnoloogia võimaldab võtta latekstooteid lennukisse käsipagasina. Öö hotellis.

7. päev: Phi Phi saared. Kuulus Maya Bay laguun (ekskursioon lisatasu eest)

Hommikusöök hotellis. Sõit Ao Nangi lahe sadamasse. Kiirkaater toimetab teid Andamani mere kõige kuulsamatele saartele.

– Bamboo Islandi, suurepärase kristallpuhta vee ja lumivalge liivaga saare külastamine. 45 minutit puhkuseks, suplemiseks ja maskiga ujumiseks.

– Sõltuvalt ilmastikuoludest korallirahu Hin Klang külastamine – erakordne võimalus ujuda maskiga avameres ja nautida Andamani mere värviküllast veealust maailma.

– Külaskäik Viking Cave’i – Phi Phi Ley saare kuulsasse koopasse, kus elavad hõrgutavat ja kallihinnalist delikatessi – pääsukeste pesi – korjavad meremustlased.

– Lohsamah Bay – ainulaadne ja maaliline laguun Phi Phi Ley saarel. Võimalik ujuda maskiga.

- Maya Bay Phi Phi Ley – teil avaneb võimalus külastada üht maailma ilmselt kõige kuulsamat ja maalilisemat randa, kus filmiti samanimelist linateost Leonardo Di Caprioga peaosas (The Beach – Rand).

– Phi Phi Doni saare külastamine. Lõunasöök restoranis (Rootsi laud, Euroopa ja Tai köök). Vaba aeg.

– Pi Leh Bay – veel üks kuulsas Phi Phi arhipelaagis asuv muinasjutuline laguun. Võimalik ujuda maskiga.

– Monkey Beach – metsikute ahvide rand. Suurepärane võimalus jälgida ahvide tegutsemist ja neid toita. Enne tagasipöördumist vaba aeg.

Reis toimub mugava kiirkaatriga. Sõidu ajal jagatakse tasuta joogivett ja Coca Colat. Tagasiteel kostitatakse teid värskete troopiliste puuviljadega.

8. – 11. päev: Krabi

Vaba aeg puhkamiseks või ekskursioonideks. Lisaks pakume järgmisi meelelahutusi:

– kuumaveeallikate külastamine ja neis suplemine;

– püha järve Emerald Pondi külastamine. Emerald Pond on looduslik smaragdsinise veega bassein;

– ekskursioon Khao Sokki, 2 päeva ja 1 öö;

– Hongi saar;

– ekskursioon Phuketi saarele;

rafting;

– Similani saared või Surin, 2 päeva ja 1 öö;

– taipoks;

– elevandimatkad;

– kalapüük järvel;

– „Nelja saare“ ekskursioon;

– mäkketõus buda templi Tiger Cave Temple juurde, kust avaneb fantastiline vaade Krabi provintsi mereäärsele piirkonnale;

– Outlet Village’i külastamine. Siit on teil võimalik osta kvaliteetseid ja originaalseid maailmakuulsate kaubamärkidega kaupu kuni 80% soodsamalt.

12. päev: Phang Nga rahvuspark, James Bondi saar, kanuusõit (ekskursioon lisatasu eest)

Riiklik merekaitseala Phang Nga on oma ilu poolest ainulaadne ja fantastiline paik. Programm sisaldab järgmiste vaatamisväärsuste külastamist:

– paadisõit Phang Nga lahel kaljusaarte keskel ja kuulsa James Bondi saare külastamine, mis sai oma nime pärast seda, kui seal 1974. aastal filmiti Bondi filmi „Mees kuldse püstoliga“;

– ekskursioon ainulaadsesse moslemite külla Panyisse, mis asub tervenisti vee peal ja on kantud ka Guinnessi rekordite raamatusse. Lõunasöök ühes selle küla restoranis;

– kajaki- ja kanuusõit mangroovide ja koobaste keskel;

– ahvide elupaigaks oleva mitmetasandilise püha koopa külastamine, külaskäik kose juurde.

13. päev: Krabi

Vaba aeg puhkamiseks või ekskursioonideks. Õhtul rongisõit öise rongiga Bangkokki (magamisvagun).

14. päev: Bangkok

Saabumine Bangkokki. Vaba aeg puhkamiseks, ekskursioonideks või viimaste ostude tegemiseks. Lisaks pakume järgmisi meelelahutusi:

– sõit Bangkoki suurimatesse kaubanduskeskustesse (Siam Paragon, Discovery, Tesco, MBK, Central World);

– maailma suurima turu Chatuchaki külastamine;

– lastele lõbustuspargid Dream World, Fantasy World, Safari World;

– lõõgastuseks Tai massaaž, erootiline massaaž, spaaprotseduurid;

Ööbimine Bangkoki hotellis.

15. päev: Lend Riiga

Transfeer lennujaama. Väljalend ja saabumine Riiga.

REISI HIND ALATES 1158 EUR!

Hinna sees on:

- lend Riia – Bangkok – Riia (lennu ajal pakutakse karastusjooke, alkohoolseid jooke, kohvi, teed ja sooja toitu);

- siselend Bangkok – Krabi (pagasimääraks 15 kg ning käsipagas 7 kg);

- transfeerid, vastavalt programmile;

- ekskursioon Krabis;

- majutus Bangkokis – Bangkok City Hotel ja Krabis –  teie poolt valitud hotellis;

- toitlustus: hommikusöök;

- giidi ning reisisaatja teenused eesti, vene- ja inglise keeles.

Hinna sisse ei kuulu:

- lisasõidud ja ekskursioonid;

- ekskursioon Pi – Pi saarele lõunaga;

- sõit Phang Nga Rahvusparki lõunaga;

- isiklikud kulud, jootraha;

- soovi korral tagasilennu pilet Krabi – Bangkok (pagasimääraks 15 kg ning käsipagas 7 kg) ja lisaöö Bangkokis;

- soovi korral – 33 EUR/in eest on võimalik tellida kahekohaline kupee.

- lisatasu aastavahetuse piduliku õhtusöögi eest (juhul kui reis on aastavahetuse perioodil).

Märkus

Reisi maksumuse arvutamisel on lähtutud kõige odavamatest lennupiletitest, mille kogus on piiratud. Võimalik, et oleme teiega kokkuleppel sunnitud ostma järgmise hinnaklassi piletid. Broneerige oma reis varakult!

Kõik pakkumised kirjeldusega leiate siit: