Mehhiko

viimase hetke pakkumised vaata siit

Mehhiko on Ladina-Ameerika kõige populaarsem turismimaa. Seda väga mitmekülgset reisisihti külastab aastas enam kui 22 miljonit välisturisti. Turistide jaoks on Mehhiko keskseteks huviväärsusteks Mehhiko kunagiste kõrgkultuuride saavutuste varemed, linnade vana koloniaalarhitektuur, rannad ning looduskaunid kohad. Turismi kõrgaeg Mehhikos on kesksuvi ja detsember.

Rannamõnude nautimise teevad imeliseks sobiv kliima, väga pikk (enam kui 9 tuhat km) rannajoon kahe ookeani ääres ning väga mitmekesine veemaailm. Puhas ja selge vesi ning rikkaliku elustikuga korallriff on Mehhiko teinud populaarseks sukeldujate ja snorgeldajate seas. Väikesed tuulised lahesopid on aga meelispaigaks surfajatele.

Väga mitmekesist avastamisrõõmu pakub Mehhiko kultuur, mis on segu indiaani- ja Euroopa (eeskätt Hispaania) kultuurist. Mehhiko ja kesk- ja lõunaosa, kus kunagi asusid asteekide, olmeekide ja maajade tsivilisatsioonid, on ülimalt põnevad piirkonnad nii ajaloo- kui ka kultuurihuvilistele. Seejuures võib mitmetes piirkondades (ja seda mitte üksnes Yucatáni poolsaarel) ka kaasajal kohata indiaanlasi, kes on säilitanud nii oma esivanemate keele kui ka kultuuritraditsioonid laiemalt.

Me pakume pakettreisid Mehhikosse oma partneritelt Aurinko, Goadventure, Sky Travel ja  juhtivatelt saksa reisikorraldajatelt, otsereisidega Tallinnast, Riiast, Helsingist, Frankfurdist, Münchenist ja Berliinist. Ja vene reisikorraldajatelt väljumisega Moskvast.

Reisi hind majutusega 3* hotellis,toitlustusega Kõik Hinnas, 2 nädalat, alates 1200 eur. / 1 in. Reisihinnale lisatakse reisikindlustuse hind ja lennu lähtepunkti piletite hind. Esialgsed lisandub hinnale 150-300 eur. / in.
Eesti kodanikud võivad Mehhikos viibida viisavabalt 90 päeva poole aasta jooksul.

viimase hetke pakkumised vaata siit