Maldiivid

viimase hetke pakkumised vaata siit

Maldiivid oma haruldaste korallsaarte, kaunite palmisalude, türkiissinise vee ja valgete paradiisirandadega on unistuste puhkusepaik, kus vähemalt kord elus peaks ära käima. Silma paitavad piltpostkaardilikud vaated ning uskumatult läbipaistev vesi. Saarestiku kõrgeimad paigad on kõigest kuni 1,5 m merepinnast ning mõnede hinnangute kohaselt võib osa saari 50 a pärast üldse vee alla kaduda. See tõttu tuleks kindlasti kasutada juhust, et sellest unikaalsest looduspildist osa saada.

Maldiivid on ideaalne paik neile, kes tahavad nautida rahulikku puhkust kõrgetasemelistes hotellides ja idüllilises ümbruses. Hotellides on piisavalt söögi- ja joogikohti, basseinid, spad, sportimisvõimalused ning pakutakse erinevaid meelelahutusprogramme. Siin on hea kliima, soe meri ja palju erinevaid merega seotud meelelahutusi, mille hulgast leiab endale sobiva nii sportlik kui mittesportlik puhkaja: sukeldumine, snorkeldamine, surfimine, laevasõidud naabersaartele koos ujumise ja piknikuga, lõbusõidud klaaspõhjaga paadis, kalapüük.

Päris omapärane kogemus on pärast idüllilisi hotellisaari kõndida kohalikus metropolis, kuhu on kerkinud moodsad kõrghooned ja kus sõidavad autod. Pealinn Male on ainuke linn Maldiividel, kus on erinevad arhitektuurilised ja ajaloolised vaatamisväärsused ning mitmekesine valik kauplusi. Siin on 17.sajandist pärit mosheed, rahvusmuuseum, suurejooneline kaasaegne islamikeskus, mille kuldne kuppel on muutunud Male sümboliks. Kindlasti tasub läbi astuda kohalikult kala- ja tavaturult, kus müüakse erinevaid kohalikke kaupu ning käib tingimine hea lõunamaise traditsiooni kohaselt.

Me pakume pakettreisid Maldiividele meie partneritelt Aurinko, Goadventure, Sky Travel ja  juhtivatelt vene ja saksa reisikorraldajatelt, väljumisega Helsingist, Riiast, Tallinnast, St.-Peterburist, Moskvast, Farnkfurdist.

Reisi hind majutusega 3* hotellis, hommiku ja – õhtusöökidega, 2 nädalat, alates 1550 eur / 1 in. Reisihinnale lisatakse reisikindlustuse hind ja lennu lähtepunkti piletite hind. Esialgsed lisandub hinnale 150-300 eur / in.

Viisa on tasuta, vormistatakse kohapeal.