Dominikaani Vabariik

viimase hetke pakkumised vaata siit

Dominikaani Vabariik hõlmab kaks kolmandikku Haiiti saarest, mis varem kandis nimetust Española. Riigi lähimaiks naabreiks on loodekaares Kuuba, läänes Jamaika ning idas Puerto Rico. Põhjast uhuvad saart Atlandi ookeani lained, itta jääb Mona väin ning lõunakaarde Kariibi meri.

Dominikaan on igikestva suve maa. Naljatamisi võiks öelda, et seal teisi tavapäraseid aastaaegu ei olegi. Saarel valitseb meeldiv troopiline kliima. Loodus on lopsakalt roheline, sest lühikesed vihmahood on siin tavapäraseks nähtuseks. Detsembrist veebruarini on õhtud jahedamad.Puhkus Dominikaani Vabariigis tähendab suurepäraseid, kaunilt kujundatud ja varjulise territooriumiga hotelle, pikki lumivalgeid liivarandu ja jumalikku all inclusive-teenindust.
Dominikaani kõige populaarsem kuurort on Punta Cana, mis võimaldab rahulikku ja luksuslikku puhkust turistidele kõikjalt maailmast. Lausa seadusega on reglementeeritud hotellide rajamine sel moel, et need võimalikult vähe mõjutaksid ümbritsevat loodust – reeglina koosnevad hotellid kahe-kolmekorruselistest bangalodest, mis harmooniliselt loodusmaastikuga kokku sulanduvad. Siin leiduvad kõiik võimalused tegeleda purjelauasõidu ja sukeldumisega.Enamik kuurortpiirkonna randu on liivased ning merevesi läheb neis aeglaselt sügavaks. Kivistes randades ujudes tuleb ettevaatlik olla merisiilide suhtes. Tuulistel päevadel võib rannavette sattuda ka meduuse. Randades on merehoovuste tugevust märkivad lipukesed. Sosua rannariba on kitsas, kuid paikneb kirka veega lahesopis, kus on head snorkeldamisvõimalused. Playa Dorada pikk liivarand ahvatleb romantilistele jalutuskäikudele. Riu Merengue hotellil on oma privaatrand.

Meie konsultandid aitavad Teid korraldada pulmareis Dominikaani Vabariigi.

Me pakume pakettreisid Dominikaani oma partneritelt Aurinko, Goadventure, Sky Travel ja  juhtivatelt saksa reisikorraldajatelt, otsereisidega Tallinnast, Riiast, helsingist, Brüsselist ja Frankfurdist, Münchenist ja Berliinist. Ja vene reisikorraldajatelt väljumisega St.-Peterburist ja Moskvast.

Reisi hind majutusega 3* hotellis,toitlustusega Kõik Hinnas, 2 nädalat, alates 1200 eur. / 1 in. Reisihinnale lisatakse reisikindlustuse hind ja lennu lähtepunkti piletite hind. Esialgsed lisandub hinnale 150-300 eur. / in.